Seznam bude průběžně aktualizován

                                                                                                                18.7.2018  08:00

jméno a příjmení klub kategorie poznámka přihlášen
Věra Bielková  Plzeň Ž2   9.2.2018
Michala Králíčková Novoveský Tatra klub Ž2   15.2.2018
Martin Hříbal Velosport Domažlice M1   14.5.2018
Luboš Schleiss SRTG Holýšov M1   15.5.2018
Martin Ibehej SDH Nevolice M1   22.5.2018
Jiří Koza Nevolice M2   23.5.2018
Teodora Chvalová Forrest Gump team Ž1   31.5.2018
Heiko Bauz ASV Cham S   2.6.2018
Jakub Kulhánek Splašený pedál M1   3.6.2018
Kamil Horčic Praha M2   14.6.2018
Markéta Jurásková Tasnovice Ž2   21.6.2018
Martin Bandžuch SK Kdyně M2   21.6.2018
Burger Ronald ASV- Cham M2   23.6.2018
Kreitinger Klaus ASV- Cham M2   23.6.2018
Berzl Michael ASV- Cham M2   23.6.2018
Radek Švajcr Forrest Gump Team M2   24.6.2018
Rudolf Burger TV-Furth im Wald - Triathlon M2   25.6.2018
Michal Rubáš Nejhorší je dát si málo M1 IZS 27.6.2018
Petr Dubský Plzeň M2   28.6.2018
Jan Sláma Stříbro M1   28.6.2018
Lenka Ptáčková Žakava Ž1   30.6.2018
Hana Žohová Eaglovice Team Ž2   30.6.2018
Hana Hanzlíková Eaglovice Team Ž1   30.6.2018
Petr Spálenka 456CíL M2   2.7.2018
Tomáš Friedl 321start M1   3.7.2018
Jan Šůcha 321start M1   3.7.2018
Ondřej Stelzer Tj Hodkovičky M1   4.7.2018
Radek Kofroň 456Cíl M2   4.7.2018
Matthias Reinhardt TV Furth im Wald - Triathlon M1   4.7.2018
Šárka Holubová Dva a půl osla Ž1   7.7.2018
Marek Chval Forrest Gump team M1   9.7.2018
Jan Ekstein Šnajberk M1   9.7.2018
Pavel Kouřík TJ Sokol Díly M1 IZS 9.7.2018
Václav Bouberle Bike Run Beer M1   10.7.2018
Martin Sokol AXON sport team M1   10.7.2018
Luboš Karník AUTHOR TEAM STUPNO M2   10.7.2018
Martin Škrabálek Bike Run Beer M1   11.7.2018
Kuba Čamek Banáni Kladno M2   11.7.2018
Tomáš Němeček Sulkov M2 IZS 12.7.2018
Pavel Hříbal Velosport Domažlice M1   13.7.2018
Jakub Šedivý Flocomobil M2   14.7.2018
Ralf Schinn Flocomobil S   14.7.2018
Jarda Šedivý Flocomobil M2   14.7.2018
Norbert Szabó TTK Slavia VŠ Plzeň M2   16.7.2018
Jarda Šach Plzeň M1   16.7.2018
Martin Směšný Starý Plzenec M1   16.7.2018
Jan Tajč HH Smíchov S   16.7.2018
Petr Sýkora Kdyně M1   16.7.2018
Tomáš Peteřík AT Dian M1   16.7.2018
 Armin Duschner  TV Furth im Wald - Triathlon M1   17.7.2018
Stanislav Rada Plzeň M1   17.7.2018
Ladislav Pejchar STL Plzeň S   17.7.2018

Bez promile ani krok

 

Štafety

jméno a příjmení klub kategorie poznámka přihlášen
Pavel Kouřík Tragéd Team ŠT   15.7.2018
František Šubrt Tragéd Team ŠT   15.7.2018
Martin Voják Tragéd Team ŠT   15.7.2018
Kristina Bendová Dream Team 2.0 ŠT   15.7.2018
Antonín Hůrka Dream Team 2.0 ŠT   15.7.2018
Jiří Voják Dream Team 2.0 ŠT   15.7.2018
Ingrid Hastreiter  Simply the best ŠT   17.7.2018
Cilly Duschner  Simply the best ŠT   17.7.2018
Martina Klement  Simply the best ŠT   17.7.2018
Pavel Hříbal LAZAŘI Team ŠT   17.7.2018
Radek Plas LAZAŘI Team ŠT   17.7.2018
Radek Veselý LAZAŘI Team ŠT   17.7.2018